Filmas po kurio Bradley Cooperį žmonės ėmė laikyti režisieriumi ir dar labiau žavėtis Lady Gaga, kadangi čia ji atsiskleidė ne tik kaip dainininkė, o kaip aktorė. Ką jau kalbėti apie gerus pusę metų iš radijų plyšavusią „Shallow“ (pagrindinę šio filmo dainą). Atrodo banali istorija, filmo perdirbinis, bet jis buvo padarytas gerai ir ne vieną žmogų sugrąžino į tai, kad romantika vis dar egzistuoja.

Atrodo nieko banaliau negali būti apie vos ne tikrą Lady Gaga istoriją, kuomet bare dirbanti mergina sutinka jau ne pirmos jaunystės, bet ypatingai didelę žvaigždę, kuri ją vos per kelias dienas paverčia žvaigžde. Tai štai – tas pats nutinka ir čia, tačiau, nepaisant to, filmas išties žiūrisi gerai, kadangi užprogramuota sėkmei istorija ir gana geras filmavimas yra tai dėl ko verta šį filmą pažiūrėti.

Banalu iki panagių, bet skirtingai nei gyvenimiškose tokio tipo istorijose (iš kurių vėliau, jei kas nepavyksta, atsiranda į metoo panašūs judėjimai), čia viskas vyksta ne dėl šlovės ar garbės – mergina iš tiesų myli savo geradarį, kuris myli ją. Deja, bet vis dar ant bangos esantis geradaris, turi rimtą bėdą – alkoholizmą, kuris į dugną tempia ne tik jį, bet ir Beyonce lygio žvaigžde tapusią jo meilę. Įdomu tai, kad nepaisant to, kad problema egzistuoja ir mergina ne tik nenusisuka nuo jo, bet ir padeda jam bristi iš alkoholizmo peklos, paprotinus pinigų ištroškusiam vadybininkui, net jau esant teisingam kelyje vyrukas priima savo supratimu teisingą sprendimą ir padovanoja savo mylimajai jai jo supratimu reikalingiausią dovaną – laisvę ir galimybę.  Ar jo sprendimas pasiaukoti pasiekė tikslą – nėra aišku, tačiau jo žingsnis buvo stiprus ir sukrečiantis.

Filmą, nors jo istorija atrodytų banalia, pažiūrėti reikia būtinai. Geras operatoriaus, režisieriaus darbas, puiki muzika ir tikrai susimąstyti verčiantys sprendimai, paliekantys daugybę neatsakytų klausimų – ar meilė yra tada, kai padaryt gali bet ką dėl mylimo žmogaus, ar tikrai tavo daromi sprendimai yra teisingi, ar jie galu gale atneš laimę tam, kuriam to linki. Ar tai ką pats laikai laime yra laime tam, kurios jam linki? Taigi, pažiūrėt, o vėliau ir pagalvoti tikrai verta.