Garsas ir spalva yra tai iš ko susideda vaizdas ekrane. Štai dėl to nutarėme savo tinklaraštį pavadinti būtent taip. Iš spalvų atsiradus vaizdiniui ir jį užpildžius garsu gimsta tai, ką mes visi taip mėgstame – kinas. O būtent apie tai mes ir kalbėsime šiame savo tinklaraštyje.

Šis tinklaraštis yra kuriamas žmonių, kurie labai mėgsta žiūrėti ekranizuotas istorijas. Nors daugumą mūsų turinio sudarys būtent filmų apžvalgos, visgi nemažai dėmesio skirsime ir visų taip pamėgtiems serialams.

Planuojame, kad didžiąją turinio dalį sudarys filmų įvertinimai. Nors ieškant filmų yra nemažai informacijos apie juos, tačiau, akivaizdu, kad kritinių apžvalgų labai trūksta. Net išėjus aktualiam, daug žiūrovų ir diskusijų keliančiam filmui, gana sudėtinga internete rasti kokybiškų įvertinimų ar paaiškinimų pasauliniu mastu, ką jau kalbėti apie tokį turinį lietuvių kalba. Nepretenduojame į didžius ekspertus, tačiau savo požiūrį žadame pateikti jums.

Taip pat panašias apžvalgas ir įvertinimus rengsime ir apie serialus. Žinant serialo pavadinimą, ganėtinai lengva rasti bendrą informaciją, tačiau ką daryti tam, kuris ieško kažko konkretaus prieš pasirenkant vieną ar kitą serialą? Štai todėl bandysime apkamšyti ir šias skyles ir pateikti jums naudingas apžvalgas be taip vadinamo „spoilingo“

Galiausiai kažkiek dėmesio skirsime ir informacijai apie kino pramonės naujienas, naujausius filmus, jų reitingus ir kitą panašią informaciją.

Būkite su mumis, būkite spalvoje ir garse, būkite kine!