Ispanų kinas turi kelias temas, kuriose jie yra beveik genialūs. Erotika, siaubas ir kriminalinės dramos. Nematomas svečias yra vienos iš jų neprastas pavyzdys. Tamsus, klampus kūrinys, prikaustantis žiūrovo dėmesį ir, kaip įprasta ispanams, pabaigoje parodantis, kad ne viskas yra taip paprasta kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Filmas pasakoja apie sėkmingą verslininką (startuperį, sėdmaišininką), kuriam, skirtingai nei Lietuvos tokių bendruomenių atstovams, pasiseka – jis turtingas ir galingas. Tik štai nutinka bėda – nužudoma jo meilužė, o jis kaipsyk buvo nužudymo vietoje tuomet, kai ji buvo nužudyta. Kas kaltas, kaip viskas nutiko ir kokia yra tikroji istorija išsiaiškinti ir parengti jį mėgins teisininkė, kuri specializuojasi būtent tokiose reikaluose.

Nors pagrindinis dialogas ir esminiai istorijos niuansai aiškėja vieno viešbučio kambaryje, filmui netrūksta nei intrigos, nei dinamikos. Nuo pirmu minučių žiūrovai yra sugrąžinami į lemtingą laiką, kuomet nutiko nutikimas, kuris pakeitė ne vieno žmogaus gyvenimą, o kai kurių ir nutraukė. Ta pati istorija pasakojama ir pasakojama, o atsiradus netikėtumų – perpasakojama iš naujo, kol žiūrovas galiausiai sužino tikrąją tiesą. Režisierius meistriškai manipuliuoja žiūrovų emocijomis, priversdamas žiūrovą jaustis kaltu ir suprasti, kad išankstinis nuteisimas neveda niekur.

Tikrai vertas dėmesio tamsus ir niūrus kūrinys, kuriame, kaip jau bebūtų šiems laikams neįprasta – teisingumas triumfuoja. Gero žiūrėjimo!