Biografinė drama labiausiai įsimenanti dėl keturių dalykų – Matto Deimono, Christiano Bale, Ford GT40 ir Ferrari 330 P3. Na taip taip, daugybė kritikų pripažino ir puikų filmo montavimą bei garso režisūrą. Visgi, tai biografinis filmas, kuriame kažkokios ypatingos linijos, vietos apmąstymams ar panašiai tikrai nerasite. Žiūrint šį filmą galite grožėtis gražiais vaizdais, pergyventi dėl to ar Miles‘ui pavyks ir galbūt šiek tiek paliūdėti.

Iš esmės drama yra skirta vyrams. Automobiliai, testavimai, lenktynės ir jokių čia didelių meilių ar emocijų nėra. Dviejų draugų turinčių svajonę kelias jos link. Tačiau jei vyrai labiau gilinasi į automobilių inžinerija – jie taip pat liks šiek tiek nusivylę, nes Shelbys (M.Daymonas) yra dalyvavęs Le Mane, o Milesas (C.Bale) yra auto dirbtuvių savininkas, kuris laisvalaikiu mėgėjiškai lenktyniauja. Sujungus pastangas jie ima konstruoti Ford GT40 modelį, kuris turėtų mesti iššūkį didelę patirtį turinčiam Ferrari. Ir jiems sekasi, bet problema ta, kad žiūrint filmą automobilis, rodos, konstruojasi pats – vienintelis rimtesnis tyrimas įvyksta siekiant pagerinti aerodinamines automobilio savybes. Taigi, kaip filmas benzingalviams jis netempia savo paviršutinišku požiūriu į automobilio konstravimo, o jeigu tai filmas apie siekį pasiekti svajonę – už jo slypinti istorija yra gana banali.

Turint omenyje tai, kaip šiais laikais scenarijų autoriai, režisieriai bando vinguriuoti siužete, kad nustebintų, šokiruotų ir pan. žiūrovų, ši drama tiesiog pribloškia savo vientisa linija. Tiesiog – viskas visą filmą „lipa į kalną“, t.y. pagrindiniams herojams nuolat sekasi išskyrus kelis epizodus, kuriuos režisieriai taip pat parodo kaip nereikšmingus (gal todėl, kad šios vietos prasilenkia su realia istorija). Netgi lenktynių dramos čia nedaug – tik sėdus už vairo Kyl‘ui, jis visuomet lekia pašėlusių greičiu, o štai, kad 66 Le Manas Milesui buvo galimybė gauti istorinį trigubą titulą paminima tarp kitko ir tik pačioje pabaigoje.

Atsižvelgiant į tai, kad kūrėjai nemėgino žiūrovo nustebinti tais laikais vykusių automobilių konstravimo niuansais, o pagrindinė linija yra visiškai vientisa, galima teigti, kad filmas iš esmės yra šiaip sau. Jį gelbėja šiaip patraukli lenktynių tema ir A lygio žvaigždės.