Menų studijos internetinė svetainė
2010 metų lapkričio vidurys. Keturios studijos jaunosios muzikantės  Justina, Gabija, Aurelija ir Marija, lydimos mokytojų Jūratės, Astos bei Violetos, susikrovė lagaminus, pasiėmė smuikus, natų knygas, dailininkų nupieštus paveikslus ir patraukė Norvegijos link.
Nors laiko turėjo tik tris dieneles, nuveikė labai daug!
Atidžiai apžiūrėjo Oslą, Oslo fiordą, plaukė į Kiškių salą, ėjo karalių keliais, apžiūrėjo nuostabią Operą, dramos teatrą, netgi surado Kalėdinę eglutę!  O svarbiausia susipažino su nuostabiais lietuvaičiais, gyvenančiais Osle. Su jais ne tik kalbėjosi, bet ir žaidė muzikinius žaidimus, surengė bendrą dailės darbų  parodą ir jiems koncertavo.
Koncertas Lietuviškoje sekmadieninėje mokykloje nebuvo vienintelis. Paruoštą programą ir dailės darbų parodą matė ir Norvegų vaikai bei jų mokytojai. Šį kartą mergaitės ne tik grojo, bet ir pristatė  Lietuvą ir Vilnių. Norvegijos vaikai atsakė tuo pačiu, pasakodami  apie Norvegiją  ir Oslą. Vėliau sekė nuostabus koncertas. Mergaitės grojo kaip tikros atlikėjos, savo muzika puikiai perteikė dailės spalvas, emocijas. Joms koncertas buvo ypatingas - gal dėl to, kad klausytojai buvo itin dėmesingi ir susidomėję tuo, kas vyksta scenoje. Vėliau sekė bendri priešpiečiai, draugiški pašnekesiai.
Pasirodo, kad keliauti į kitą šalį galima ne tik kaip turistui, bet ir kaip atlikėjui. Ši kelionė parodė, kad muzika ir dailė gali būti tiltas bendravimui su kitų šalių žmonėmis bei, kad garsų ir spalvų pagalba mes galime per trumpą laiką papasakoti apie save daug daugiau nei pasakyti žodžiais.
Dėkojame Vitai Čepauskei, lituanistinės mokyklos „Gintaras“ koordinatorei, ir jos šeimai už  pagalbą organizuojant bendras pamokas ir koncertus. Dėkojame Jurginai Mačiulytei už pažintį su Oslo miestu ir galimybę susipažinti su norvegų mokykla bei jos mokiniais.
Tai buvo trys dienos kupinos įspūdžių, muzikos ir spalvų!
GARSAS IR SPALVA