Menų studijos internetinė svetainė
GARSAS IR SPALVA
2016-2017 mokslo metų pamokų tvarkaraščiai

Individualių muzikos užsiėmimų tvarkaraščiai derinami su mokytojais asmeniškai


Dailės užsiėmimų tvarkaraštis:

Penktadienis:

7- 9 m. 14.25- 15.25
9- 11 m. 15.30- 17.00
12- 18 m. 17.07- 18.35

Suaugusių grupė 19.25- 20.55

Naujiena- grupinės dailės
pamokos Pavilnio
bendruomenės
namuoseVandens g. 9)

Pirmadienis:

7- 11 m. 14.25- 15.25
12- 18 m. 15.30- 17.00
4- 6 m. 17.15- 18.45
Muzikos studija
Muzikos studija
Muzikos studija
Muzikos skyrius

Visi žinome kad, niekas taip gerai neišmokys suvokti laiko trukmę ir garsų spalvų įvairovę kaip muzikavimas. Muzikavimas daro jauną žmogų judresnį ir pastabesnį, išmoko susikaupti.
Ugdydamas muzikinius gebėjimus pradedantysis muzikantas atranda savo mėgstamą muzikos stilių, mokosi muzikinės kalbos ir lavina muzikinį skonį.
Menų studija kviečia į individualias smuiko, fortepijono, gitaros bei dainavimo ir grupines fleitos pamokos.
Studijoje vaikai ne tik groja pasirinktu instrumentu, bet ir gali išbandyti save grodami ansamblyje, įgyja muzikos teorijos pagrindų.
Kas pusmetį jaunieji muzikantai kviečia savo draugus ir artimuosius į studijos koncertus pasiklausyti savo atliekamos muzikos. Studijos vaikai jau yra koncertavę Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Vilniaus mokytojų namuose, Gedimino 9, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio namuose. Atkakliausi vaikai dalyvauja Vilniaus miesto ir Respublikiniuose festivaliuose.
  
   Menų studija kviečia į individualias smuiko, fortepijono, gitaros, dainavimo, grupines fleitos pamokas.

   Pamokos trunka 30-60 min., priklausomai nuo amžiaus, galimybių ir tikslų. Studijos kursą baigę moksleiviai gauna  baigimo pažymėjimus.

Dailės studija
Dailės studija
Dailės studija
Dailės studija
Dailės skyrius

   7-10 metų vaikai mokosi įvairių dailės technikų bei išraiškos priemonių ir derina jas tarpusavyje perteikdami savo jausmus bei patirtį. Padedant mokytojui, jie įgyja ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių.
   Išmokę dailės pradžiamokslį, vaikai tęsia kelionę po dailės šalį. Jie susipažįsta su kitų amžių bei kitų šalių menu, kuria darbus, atspindinčius tų šalių tradicijas, joms būdingas technikas ir medžiagas. Įsijausti į vienos ar kitos šalies kultūrą vaikams padeda pamokų metu skambanti muzika.

   11-15 metų moksleiviai, išmokę įvairių dailės technikų, susipažįsta su klasikine
daile. Jie mokosi klasikinio piešimo, tapybos, kompozicijos pagrindų, piešia natiurmortus, geometrines figūras. Susipažįsta su meno istorija, dalyvauja ekskursijose po Vilniaus
senamiestį, parodas, muziejus.  Kas pusmetį jaunieji dailininkai kviečia
į savo darbų parodas.

   15-19 metų moksleiviai, ketinantys studijuoti aukštosiose dailės mokyklose, turi galimybę ruoštis stojamiesiems egzaminams mokydamiesi piešimo, kompozicijos ir tapybos pagrindų, įgusdami štrichu perteikti daikto formą ir erdvę, suvokti kontrastus, šešėlius ir refleksus. Piešdami skirtingus daiktus erdvėje, jaunuoliai išmoksta suvokti perspektyvą. Pamokų metu piešiama ir eksperimentuojama įvairiomis priemonėmis - pieštuku, anglimi, kreida, pastele, tušu.

   Menų studija kviečia į grupines dailės pamokas. Pamokos trunka 90 min. vieną kartą per savaitę. Studijos kursą baigę moksleiviai gauna  baigimo pažymėjimus.